Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

6. Turizm Teknolojileri Günü

22 Ekim 2021 @ 08:00 - 17:00

TBD Antalya Şubesi

6. Turizm Teknolojileri Günü

Değerli katılımcılarımız,

Çağdaş, refah düzeyi yüksek bir Türkiye özleminin gerçekleşmesi yolunda 50 yıldır yılmadan büyük bir özveriyle çalışan Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD), 2009 yılında kurulan Antalya Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan ve bilişime taraf tüm kesimlerin yer aldığı; ‘’ 6 TURİZM TEKNOLOJİLERİ GÜNÜNÜ” düzenlemenin mutluğu içerisindeyiz.

Hepiniz etkinliğimizin bir başlangıcı olan bu sunumumuza hoşgeldiniz. Büyük bir gururla, 1971 yılında çıkılan bu yolda 50.Yılınıda kutladığımız derneğimizin gelenekselleşmiş olan bu gününde, Bilişimin Turizm alanına katkılarını, sektör yeniliklerini ve vizyonlarını siz değerli katılımcılara sunmaktayız.

Son dönemde ülkemizde ve dünya üzerinde yaşanan pandemi, orman yangınları dünya ekonomisinde olduğu gibi ülke ekonomimizde de ciddi yaralar açtı. Bunların yaratmış olduğu etkileri uzunca bir süre daha yaşayacağımız muhakkak. Tüm bunlar ışığında bu yılki etkinlik sloganımızı “YEŞİL BİLİŞİM, YEŞİL TURİZM” olarak belirledik; Katılımcı firmalarımız bu slogan kapsamında geliştirmiş oldukları yenilikleri ve vizyonları bizlerle paylaşacaklar.

Bu yıl ilk defa ” Deniz Kum Güneş” şeklinde anılan Antalya turizmine yeni bir bakış açısı kazandıracağımıza emin olduğumuz “E-SPOR” konusuna giriş yapacağız. Ekim ayından itibaren kademeli olarak kapanan ve kış döneminde kullanmadığımız otellerimizi, dünyada ciddi bir bütçeye sahip olan Elektronik Spor müsabakaları ile nasıl canlandırabiliriz panelinde sizlerle buluşmak istiyoruz.


Hotel SU & Aqualand, Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvari No :205, Konyaaltı, Antalya, TR

Cum, 22 Eki 2021, 09:00 – 18:30 (yerel saat)

Organizatör

Türkiye Bilişim Derneği
E-posta:
tbd-merkez@tbd.org.tr
View Organizatör Website

Mekan

Hotel SU & Aqualand, Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvari No :205, Konyaaltı, Antalya, TR
Hotel SU & Aqualand, Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvari No :205, Konyaaltı, Antalya, TR
Antalya, Türkiye
+ Google Haritalar